Towarzystwo Kultury Czynnej

Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób, dziecko, ludzie stoją, na świeżym powietrzu i tekst „unicef nbreakable kraine 20-21.08.2022 11:00-19:00 "Towarzistwo zistwo Cultury Czynnej ul. Paulinska 4, Wrocław фecTиBaлb Apyж6и I KyлbTypи noAapyHKи KoжHий AиTиH FESTIWAL PRZYJAŻNI KULTURY PODARUNKY KOZHNIY DYTYNI”

Wydarzenie na Facebooku

Organizator fundacja „Niezniszczalna Ukraina”. Festiwal wspiera UNICEF.

Format festiwalu jest bezpłatny! Ilość miejsc ograniczona: https://forms.gle/6Y3TTpnvaPiYTW6t5.
Facebook: https://fb.me/e/3I9UY8LkA


Bezpłatny dziecięcy festiwal przyjaźni i kultury we Wrocławiu!

💙Ponad 20 warsztatów kreatywnych i zabawowych dla dzieci w różnym wieku w ciągu dwóch dni;
💛 Mistrzowie prezenterów z językami polskim, angielskim i ukraińskim;
🤍 Dla dzieci z Polski i Ukrainy, które chcą znaleźć nowych przyjaciół, bawić się razem, komunikować się i być kreatywnym, nawiązywać przyjaźnie i interesują się kulturą ukraińską i polską;
❤️ Prezenty dla wszystkich dzieci uczestniczących w festiwalu! Na kursach mistrzowskich dzieci będą mogły zaangażować się w te formy kreatywności, które najbardziej ich zafascynują. Tworzenie wycinanek, tkanie zwojów lub ozdób, tworzenie figurek i innych produktów z naturalnych materiałów, rysowanie abstrakcyjnych obrazów i kreatywnych obrazów. Kursy mistrzowskie będą przeplatane zajęciami w formie gier, w których dzieci mogą ćwiczyć swoją uwagę — na przykład grając w Jengę lub uderzając w cel. Lekcje mistrzowskie dadzą dziecku nowe spojrzenie na jego możliwości, dadzą radość tworzenia i komunikacji.

Leave A Reply:

*

Skip to content