Towarzystwo Kultury Czynnej

Strużyny- warsztaty, obozy maleńkiej wsi w województwie lubuskim. Przeznaczone są zarówno dla osób zajmujących się aktorstwem jak i tych, które chcą poznać metody pracy teatralnej dla swojego rozwoju.

Zajęcia obejmują trening fizyczny, ćwiczenia świadomości ciała, trening głosowy, improwizacje ruchowe i głosowe, improwizacje z tekstem. Działanie teatralne rozumiemy jako sztukę dialogu. Pierwszym krokiem do dialogu z drugim człowiekiem jest zrozumienie i pełne uświadomienie sobie działania własnego ciała i głosu, zależności głosu i oddechu od ruchu ciała, umiejętność prowadzenia dialogu między własnym działaniem a dźwiękiem – śpiewem lub mówieniem. Warsztaty prowadzi Jerzy Welter

Mieszkamy w gospodarstwie agroturystycznym Strużyny 3 w przytulnie urządzonych pokojach (w różnych konfiguracjach osobowych 2, 3 – 5 os.), łazienka wspólna, toalety, prysznice, ciepła woda, posiłki podawane są na zadaszonej werandzie.

W pobliżu niezwykle czyste jeziora, lasy, łąki, pola. Pobyt w Strużynach to dni wytchnienia w otoczeniu przyrody (2 ha prywatnej przestrzeni wokół domu, las, sad, widok kołującego orła bielika gwarantowany). Jedzenie wegetariańskie i wegańskie gotowane na miejscu, trzy posiłki dziennie.

Koszt: 1420 zł (program, nocleg, wyżywienie)

Zadatek: 300 zł

Liczba miejsc ograniczona

Zapisy: tkcbiuro@interia.pl, Tel: 663 781 530

Leave A Reply:

*

Skip to content