Towarzystwo Kultury Czynnej

Zapraszamy do maleńkiej wsi Strużyny (woj. lubuskie) na intensywne WARSZTATY TEATRALNE
Zajęcia obejmują trening fizyczny, ćwiczenia świadomości ciała, trening głosowy, improwizacje ruchowe i głosowe, improwizacje z tekstem. Przeznaczone są zarówno dla osób zajmujących się aktorstwem jak i tych, które chcą jedynie pełniej funkcjonować w swoim życiu codziennym. Działanie teatralne rozumiemy jako sztukę dialogu. Pierwszym krokiem do dialogu z drugim człowiekiem jest zrozumienie i pełne uświadomienie sobie działania własnego ciała i głosu, zależności głosu i oddechu od ruchu ciała, umiejętność prowadzenia dialogu między własnym działaniem a dźwiękiem – śpiewem lub mówieniem.

Prowadzący: Jerzy Welter, teatrolog i reżyser, nauczyciel praktyk teatralnych, uczestniczył w kursie instruktorów teatralnych w Ośrodku Praktyk Teatralnych Gardzienice. Reżyserował spektakle w teatrach niezależnych w Warszawie, Poznaniu, Sopocie, Wrocławiu nagradzane na wielu festiwalach w Polsce.
Kiedy: 14-25 lipca 2021
Gdzie: Strużyny
KOSZT: 800 ZŁ (program, wyżywienie, nocleg).
Info i zapisy: tkcbiuro@interia.pl, tel: 663 781 530
FB: Towarzystwo Kultury Czynnej

Warsztaty realizowane w ramach projektu Jesteśmy częścią wielkiej sagi dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Leave A Reply:

*

Skip to content